Rezydencja Markus zaprasza dzieci i młodzież szkolną na – ferie zimowe, kolonie szkolne, zielone i białe szkoły.
Oddajemy do Państwa dyspozycji

Obiekt Położony w centrum Karkonoszy 

   -  pomiędzy Karpaczem ( 12km ), Szklarską Porębą ( 15km ) i Jelenią Górą ( 12km ) w cichej malowniczej miejscowości Przesieka. Markus położony jest na wysokości 560mn.p.m. co  zapewnia mu specyficzny mikroklimat ( idealne warunki dla treningów sportowych ). Markus leży na obszarze pokrytym gęstą siatką górskich tras, szlaków i ścieżek spacerowych różnej długości i trudności.

  •  Jesteśmy dzięki temu idealną bazą wypadową na wszelkiego typu wycieczki piesze, te bliższe ( do 3 godzin w obydwie strony – Wodospad Podgórnej, Zamek Chojnik itp. ) jak i te całodzienne ( Przełącz Karkonoska, Mały Staw z Samotnią itp. ) ze zdobyciem Śnieżki włącznie.
  • Położenie to umożliwia również organizacje wielu jednodniowych wycieczek autokarowych do niezliczonych atrakcji Karkonoszy i Dolnego Śląska, jak również wypady do Niemiec, czy Czech w których Skalne Miasto jest perełką słynącą z niespotykanych formacji skalnych.

  • Dzięki położeniu Markusa dzieci odizolowane są od hałasów, ruchliwych dróg i wszystkiego co się kojarzy z zatłoczonymi obszarami miejskimi. Widok na góry i szmer strumyka przepływającego przez teren naszego obiektu pozwalają na pełne odprężenie i relaks. Wszystko to sprawia, że kolonie, czy też ferie przebiegają u nas bezpiecznie, w beztroskiejatmosferze i niczym nie skrępowanej zabawie.

Komfortowe zaplecze hotelowe.

  • Pokoje 3, 4, oraz 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie pokoje mają wyjście na taras widokowy, z którego można podziwiać panoramę Karkonoszy, oraz Dolinę Czerwienia.

  • Sala Konferencyjna dostosowana do prowadzenia różnego typu zajęć ( wraz z rzutnikiem, nagłośnieniem i tablicą )
  • Całodzienne smaczne wyżywienie – Śniadania w formie szwedzkiego stołu , obiad z deserem oraz kolacje, lub śniadania i obiadokolacje.

  • Bar serwujący zapiekanki, pizze, lody i napoje, wraz z przylegającymi do niego salą taneczną ( 125m2.) w której organizujemy dyskoteki, bilardem i piłkarzykami.

  • Boiska do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej.

  • Sala gimnastyczna wraz z matami gimnastycznymi i siłownią.

  • Altana z grillem oraz ognisko.

Na życzenie Opiekunów i Organizatorów pomagamy w organizacji dodatkowych zajęć takich jak całodzienne wycieczki w góry z przewodnikiem , wyjazdy autokarowe, i wiele innych.

Ponieważ wszystkie wyjazdy mają swoje specyficzne potrzeby, w celu ich uzgodnienia prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 10-18 pod nr 693 526 713 lub 603 110 388. Niezwłocznie przygotujemy dla Państwa korzystną ofertę. 

 

Markus Pensjonat nad Potokiem
Przesieka ul. Dolina Czerwienia 14
58-563 Podgórzyn
tel – 075 762 10 89
tel/fax – 075 762 15 83
email – markus@przesieka.com.pl

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
Email
Wiadomość